Müşteri Girişi  |  Yatırımcı İlişkileri TR / EN
 
Kullanıcı Adı:    
Şifre:    
     
Şifre talebiniz için 444 20 50 'yi
arayınız
 
Kullanıcı Adı:    
Şifre:    
     
Şifre talebiniz için 444 20 50 'yi
arayınız
Duyurular
İftar Yemeği
Bu yıl 27. kez düzenlenen Geleneksel Şirket içi İftar yemeğinde Yükselen Çelik ve grup şirketlerinin personelleri bir araya geldi.
Devamı >>
Bowling Turnuvası
Şirketimizin her yıl düzenlediği Bowling Turnuvası, bu yıl 25 Şubat 2017 tarihinde Carousel Bowling salonunda gerçekleşti.
Devamı >>
Yılbaşı
Yükselen Çelik A.Ş. ve grup şirketlerinde çalışan personeller yılbaşı öncesinde yapılan çekilişe uygun olarak hediye değişiminde bulundular.
Devamı >>
Hermes Sigorta
Şirketimizin son 4 yıldır Alacak Sigortası alanında Coface Sigorta ile sürdürdüğü işbirliği son bulmuştur. ‘Euler Hermes’ şirketi ile yapılan anlaşma neticesinde 01.11.2016 tarihi itibariyle şirketimizin alacakları Hermes Sigorta kapsamına alınmıştır.
Devamı >>
Tavla Turnuvası
II. Geleneksel Tavla Turnuvası 22 Ekim 2016 Cumartesi günü şirketimizin (Esenyurt) merkez tesisinde yapıldı.
Devamı >>
İftar Yemeği
Bu yıl 26. kez düzenlenen Geleneksel Şirket içi İftar yemeğinde Yükselen Çelik ve grup şirketlerinin personelleri bir araya geldi.
Devamı >>
Efsaneler Duvarı
Şirketimize 20 yıl ve üzerinde hizmet vererek demir çelik sektöründe "Efsaneleşen" isimleri onurlandırmak ve onlara verilen değeri göstermek adına Esenyurt Merkez binamızda "Efsaneler Duvarı" adı verilen bir anı duvarı kurulmuştur.
Devamı >>
Bowling Turnuvası
Şirketimizin her yıl düzenlediği Bowling Turnuvası, bu yıl 27 Şubat 2016 tarihinde Carousel Bowling salonunda gerçekleşti.
Devamı >>
40. Yılımız
1976 yılında kurulan şirketimiz Yükselen Çelik A.Ş. bu yıl 40. yaşını kutluyor !

Mutlu ve Gururluyuz.
Devamı >>
Özkan Bayilik
Şirketimiz 13.01.2016 tarihinde imzalanan anlaşma neticesinde ÖZKAN DEMİR ÇELİK fabrikasının C45 ve 4140 LAMA ÜRÜNLERİNDE "TEK SATIŞ KANALI" olmuştur. Buna bağlı olarak Özkan'ın C45 ve 4140 Geniş Lama ürünleri Türkiye'de yalnızca Yükselen Çelik üzerinden satılacaktır.
Devamı >>
Alacak Sigortası
Şirketimiz 4 yılı aşkın süredir alacak sigortası kurumu Coface Sigorta ile çalışmakta ve tüm alacaklarını sigorta etmektedir. Sigorta kapsamı dışında kalan müşteri alacaklarımız DBS, Elektronik Ödeme Emri, Teminat Mektubu, İpotek ve diğer şahsi kefaletler aracılığıyla teminatlandırılmıştır. Satış Uzmanlarımızın müşterilerimizden talep ettikleri bu teminatlar müşteriye özel olmayıp, tüm portföyümüz için uygulanmaktadır. Müşteri ve partner şirketlere duyrulur…
Devamı >>
Sermaye Artışı
Şirketimiz Aralık 2015 itibariyle ödenmiş sermayesini arttırarak 30,500,000 TL tutarına yükseltmiştir. İlgili tutarın tamamı mevcut ortaklar tarafından nakit olarak ödenmiştir.
Devamı >>
Vade & Teminat
Değerli Müşteri & Meslektaşlarımız,

Yönetim Kurulumuzun aldığı karar neticesinde şirketimizin satış vadeleri ve teminat sistemleri konusunda aşağıdaki uygulamaların eksiksiz olarak yapılmasına karar verilmiştir:
Devamı >>
Adres Değişikliği
İstanbul Belediyesi’nin sokak ve mahalle isimlerini değiştirmesi nedeniyle Merkez Şubemizin adresi aşağıdaki şekilde değişmiştir:
Devamı >>
Personel Alımı
Şirketimiz yeni ve tecrübeli Satış Personeli işe alacaktır. Özellikle Demir Çelik sektöründe en az 2 yıl ve üzerinde tecrübesi bulunan kişilerin websitemiz üzerinden başvuru formunu doldurmasını ve cv@yukselencelik.com adresine CV göndermesini rica ederiz.
Devamı >>
Personel Ataması
Yükselen Çelik A.Ş. Yönetim Kurulu kararıyla aşağıda isimleri yer alan personelimiz aşağıda belirtilen yeni görevlerine atanmışlardır.
Devamı >>
Euromold 2015
Geçmiş yıllarda olduğu gibi Yükselen Çelik 22-25 Eylül 2015 tarihleri arasında Euromold Kalıp fuarında kendi standında müşteri ve meslektaşlarını ağırladı.
Devamı >>
Tavla Turnuvası
Göktürk Grup I. Geleneksel Tavla Turnuvası 25 Temmuz 2015 tarihinde İstanbul Yeşilköy'de düzenlendi.
Devamı >>
Poldi 2738
Türkiye Distribütörü olduğumuz Çek Cumhuriyeti menşeli üretici Poldi'ye ait 1.2738 QT malzemelerin stoktan satışına başlandı.
Devamı >>
İftar Yemeği
Bu yıl 25. kez düzenlenen Geleneksel Şirket içi İftar yemeğinde Yükselen Çelik ve grup şirketlerinin personelleri bir araya geldi.
Devamı >>
DSS Distribütörlük
Şirketimiz 20 Mayıs 2015 tarihinde İtalya'nın Milano kentinde düzenlenen Made-in-Steel fuarında DSS (Ukrayna) fabrikasıyla distribütörlük sözleşmesini 5+15 yıl süreyle yenilemiştir.
Devamı >>
POLDİ Distribütörlük
Şirketimiz 06 Mart 2015 itibariyle Avrupa'nın önemli Takım, Paslanmaz ve Alaşımlı Çelik üreticilerinden POLDİ' nin Türkiye Distribütörü olmuştur.
Devamı >>
Bowling Turnuvası
Şirketimiz çalışanları grup şirketleriyle birlikte ortak olarak düzenlenen Göktürk Grup Bowling Turnuvası'na katıldı. Yükselen Çelik, Ramateks, Göktürkler ve Göktürk Medya şirketlerinin ortak katılımıyla 28 Şubat 2015 tarihinde düzenlenen turnuvanın galibi Emrah Ercan oldu.
Devamı >>
Steel Fab 2015
Şirketimiz 26-29 Ocak 2015 tarihlerinde Dubai,BAE'de düzenlenen Steel Fab 2015 Fuarına katılarak Orta Doğu'da yer alan müşterileriyle buluştu.
Devamı >>
Euromold 2014
25 - 28 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleşen Euromold 2014 Avrupa Kalıp Fuarı'na kendi standıyla katılan tek Türk çelik tedarikçisi yine Yükselen Çelik oldu.
Devamı >>
Personel Alımı
Şirketimiz 05.11.2014 - 30.11.2014 tarihleri arasında Esenyurt (Merkez ofisinde) SATIŞ DEPARTMANI'nda çalışmak üzere EN AZ 2 YIL DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜNDE SATIŞ TECRÜBESİ bulunan ve aşağıdaki kriterlere uygun adaylar ile iş görüşmeleri yapacaktır.
Devamı >>
Yükselen Çelik Euromold'da
25 - 28 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Euromold 2014 Avrupa Kalıp Fuarı'na kendi standıyla katılan tek Türk çelik tedarikçisi yine Yükselen Çelik olacak. Hall 8 Stand J31 yerimizde misafirlerimizi bekliyoruz.
Devamı >>
Personel Alımı
Şirketimiz 01.10.2014 - 30.10.2014 tarihleri arasında aşağıda belirtilen pozisyonlar için personel işe alımları yapacaktır.
Devamı >>
1.2083 & 1.2714
Müşterilerimiz bugünden itibaren Yükselen Çelik stoklarından 1.2083 QT ve 1.2714 QT Blok Lamaları temin edebilirler.
Devamı >>
Çelik Konferansı
Şirketimizin Genel Müdürü Barış Göktürk, Demir Çelik sektörünün öncü şirketleri ve dernek temsilcilerinin katıldığı 2. Uluslararası Çelik Endüstrisi ve Ticareti Konferansı'nda konuşmacı olarak yer aldı.
Devamı >>
Şirket Yemeği
Yükselen Çelik A.Ş. Merkez ile Tuzla Şube'nin idari personelleri kaynaşma yemeğinde buluştu. Şirket yönetimi, satış, muhasebe, finans ve dış ticaret personelleri İTOSB'da yer alan Tuzla Şubesi'ni (Ramateks'i) ziyaret ettikten sonra birlikte yemek yedi.
Devamı >>
Tube 2014 fuarındaydık
Yükselen Çelik A.Ş. & Ramateks Avrupa'nın en büyük demir çelik fuarı olan ve 2 yılda bir düzenlenen Tube & Wire 2014 fuarına katıldı.
Devamı >>
Vergi Dairemiz Değişti
Şirketimizin yeni vergi dairesi BEYLİKDÜZÜ Vergi Dairesi olarak değişmiş ve vergi numarası aynı kalmıştır.
Devamı >>
Tuzla Şubesi faaliyette
Ramateks Metal'in Yükselen Çelik'e satılmasının ardından İTOSB'da yer alan Ramateks Merkez Depo, Yükselen Çelik Tuzla Şubesi adı altında faaliyetine başladı.
Devamı >>
E-Fatura faaliyette
Yükselen Çelik 01.01.2014 tarihi itibariyle mal ve hizmet alımlarında E-Fatura kabul etmeye başlamıştır.
Devamı >>
Dubai STEELFAB standımız
Yükselen Çelik 20 - 23 Ocak 2014 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenen STEELFAB 2014 fuarına katıldı.
Devamı >>
Yükselen Çelik tekrar Euromold'a katıldı
3 - 6 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleşen Euromold 2013 Avrupa Kalıp Fuarı'na kendi standıyla katılan tek Türk çelik tedarikçisi yine Yükselen Çelik oldu.
Devamı >>
Yükselen Çelik Ramateks Metal'i satın aldı
Yükselen Çelik ile Rus Mechel Grubu arasında yapılan anlaşma neticesinde Ramateks Metal'in tüm varlıkları Yükselen Çelik A.Ş. tarafından satın alınmıştır.
Devamı >>
Unvan Değişimi
Şirketimiz 01.01.2013 tarihi itibari ile anonim şirket statüsüne geçerek Yükselen Çelik A.Ş. unvanını almıştır.
Devamı >>
Yükselen Çelik Euromold'da
27 - 30 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleşen Euromold 2012 Avrupa Kalıp Fuarı'na kendi standıyla katılan tek Türk çelik tedarikçisi Yükselen Çelik oldu.
Devamı >>
Distribütörlükler
designed by GokturkMedya.com Tüm Hakları Yükselen Çelik A.Ş.'ye aittir.