Müşteri Girişi  |  Yatırımcı İlişkileri TR / EN
 
Kullanıcı Adı:    
Şifre:    
     
Şifre talebiniz için 444 20 50 'yi
arayınız
 
Kullanıcı Adı:    
Şifre:    
     
Şifre talebiniz için 444 20 50 'yi
arayınız
Başkan'ın Mesajı
Değerli Sanayici ve İşadamları,

Öncelikle 1954 yılından bu yana demir çelik sektöründe yer alan ailemiz, şahsım ve firmalarımız adına Türkiye’nin her yerinde bizi destekleyen, uzun yıllar içerisinde sıkı dostluklar kurduğumuz ve her zaman yanımızda olan işadamı ve esnaf dostlarımıza teşekkür ederim.
 
Firmalarımız bugüne kadar hiçbir bölgesel ve küresel krizde kapılarını müşterilerine kapatmamış ve krizlerde Türk Sanayicisi ile Tüccarına hizmet etmeyi sürdürmüştür. Kriz dönemlerinde esnafa ve üreticilere gösterdiğimiz destek ile müşteri ve meslektaşlarımızın gönlünde yer ettiğimizi ve ülkemizde ticaretin ilkeli ve ahlaklı yapılması için diğer kuruluşlara örnek olduğumuzu  düşünüyorum.

Yükselen Çelik, 2000'li yılların başından bu yana sağlıklı ve dengeli büyümesini sürdürmüştür. 2005 - 2014 yılları arasında tış ticaret alanında yapılan başarılı çalışmalar sonucunda müşterilerimizin hammadde ve malzeme darlığı yaşamasının önüne geçilmiştir. Ayrıca 2010 yılından bu yana şirketimiz özellikle hadde lama ve yuvarlak ürün gruplarında yerli ürünlerin satışına ağırlık vermiştir.
 
Şirketimiz 2008 ve 2013 yıllarında yaşanan ekonomik krizlerden etkilenmemiş ve aksine tarihi bir hamle yaparak Rus Mechel Holding'den Ramateks Metal'i satın almıştır. Bu birleşme neticesinde Yükselen Çelik pazar payını üç katına çıkararak Türkiye'nin en büyük Vasıflı Çelik ithalatçısı olmuştur. Ramateks Metal 2014 yılı itibariyle Yükselen Çelik Tuzla Şubesi olarak çalışmasına devam etmektedir.
 
Küreselleşen dünyada temel ilke ve değerlerimizden ödün vermeden, büyümemizi devam ettirmeyi ve önümüzdeki yıllarda Türk Sanayicisi ve demir çelik esnafının yanında yer almayı planlıyoruz. Türkiye ekonomisinin lokomotiflerinden biri olan demir çelik sektörü makina, inşaat, imalat, otomotiv, kalıp ve savunma sanayilerinin en önemli hammaddesini oluşturur. Hedefimiz tüm sektörün ve ülke ekonomisinin kalkınması için projeler üretmek, yıkıcı rekabetten uzak olarak kaliteli hizmet ve ürün politikasına yönelmektir.
 
Yüksel Göktürk
Yönetim Kurulu Başkanı
 
 
Distribütörlükler
designed by GokturkMedya.com Tüm Hakları Yükselen Çelik A.Ş.'ye aittir.